Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

499 zł

49za pierwszy rok

Panel Klienta

(28)

Jak zablokować dostęp do poczty e-mail dla klientów pocztowych

W zenbox dostęp do poczty e-mail jest możliwy zarówno poprzez naszą aplikację Webmail jak i za pomocą klientów pocztowych zainstalowanych na komputerze lub urządzeniu mobilnym. W przypadku, kiedy korzystasz z poczty e-mail wyłącznie w naszej aplikacji Webmail możesz zwiększyć jej bezpieczeństwo wyłączając dostęp dla pozostałych klientów pocztowych.

Kontakt z zenbox

Kontakt z nami możliwy jest jedynie drogą mailową. Wysyłając wiadomość na kontakt@zenbox.pl możesz mieć pewność, że uzyskasz od nas odpowiedź w ciągu kilku minut.

Dwuetapowa zmiana adresu e-mail

Główny adres e-mail dla konta w zenbox służy do logowania do Panelu Klienta oraz do kontaktu z naszym BOK. Na ten adres wysyłane są też wszelkie powiadomienia systemowe oraz zamówienia na odnowienia usług. Ważne jest zatem, aby główny adres e-mail był aktualny.

Wyrażenie zgody na powiadomienia SMS

Na udostępniony w Panelu Klienta numer telefonu możemy wysyłać powiadomienia SMS, które dotyczyć będą oczekujących płatności. W przypadku utraty dostępu do konta, w bardzo szybkim tempie odzyskasz do niego dostęp bez zbędnej papierologii przy pomocy autoryzacji zenkod.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy