Transfer domeny

  • przyjazne ceny
  • bezpieczeństwo i blokowanie operacji na domenach
  • zniżki w zależności od ilości domen

Transferuj domenę

Wpisz nazwę domeny i kod authinfo, żeby rozpocząć proces przenoszenia domeny. Chcesz przenieść dużą liczbę domen? Skontaktuj się z nami.

trwa sprawdzanie możliwości transferu domeny...


Co to jest transfer domeny?

Transfer domeny jest operacją zmiany Rejestratora, czyli firmy zapewniającej obsługę techniczną oraz finansową domeny.  Po dokonaniu transferu domeny, dane jej Abonenta pozostają niezmienione.
W przypadku wielu rozszerzeń/typów domen konieczne jest uzyskanie od obecnego rejestratora kodu authinfo. Zatwierdzenie transferu, w zależności od typu domeny, przebiega z wykorzystaniem adresu e-mail kontaktu administracyjnego lub abonenta. Przed rozpoczęciem operacji trasnferu zalecane jest sprawdzenie poprawności tych adresów u obecnego Rejestratora.

Co to jest kod authinfo/authcode?

Kod authinfo to informacja jednoznacznie autoryzująca domenę i jest przekazywany przez obecnego rejestratora. Jego posiadanie konieczne jest do wykonania i zakończenia procesu transferu  domeny. Kod authinfo wydawany jest tylko właścicielowi domeny i tylko on może zwrócić się do Rejestru o jego wydanie. 
Kod Authinfo/AuthCode może występować pod różnymi nazwami: auth code, a transfer key, a transfer secret, an EPP code, EPPT authentication code, or EPP authorization code

Zobacz także

Pytania? Wątpliwości?

Załóż konto i przez 14 dni korzystaj za darmo, jeśli masz pytania napisz do BOK, a otrzymasz informacje o darmowej migracji czy akcjach promocyjnych.

Rozpocznij darmowy
okres próbny

Rekrutujemy!