Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

649 zł

49za pierwszy rok

O firmie

Od dziesięciu lat jesteśmy prekursorami nowej epoki hostingu serwisów internetowych. Pokazujemy, że przyszłość rynku nie leży w klasycznych usługach typu shared, cloud czy managed, a w nowym podejściu do systemu rozliczeń kosztów oraz najlepszej obsłudze klienta. Nasz nowy sposób traktowania rozliczeń usług hostingowych wybrało już dziesiątki tysięcy klientów.

Obecne założenia, które są realizowane na rynku od blisko trzech dekad, nie idą z duchem czasu i zmian w podejściu do projektowania serwisów internetowych. Nasza oferta jest konkurencyjna i wyróżnia się na tle innych – szablonowych i przestarzałych – innowacyjnymi rozwiązaniami. To w połączeniu z legendarną już obsługą klienta pozwala nam oferować prawdziwy hosting bez zmartwień.

Nasze usługi zostały docenione i nagrodzone w wielu rankingach branżowych. Jednak najlepszym świadectwem naszej jakości są bardzo pozytywne komentarze klientów w mediach społecznościowych.

Dlaczego warto wybrać nas? To proste! Oferujemy:

 • pierwszy w Polsce hosting w chmurze
 • superwydajna infrastruktura
 • nowoczesne rozwiązania technologiczne
 • optymalny i przejrzysty system rozliczenia na podstawie liczby unikalnych użytkowników
 • pełną kontrolę nad swoją stroną dzięki rozbudowanemu panelowi klienta i zintegrowanym statystykom Piwik
 • bezpieczeństwo danych – co 6 godzin tworzymy kopie zapasowe danych (czyli 4 dziennie) z możliwością przywracania dowolnych plików/katalogów utworzonych do 7 dni wstecz
 • dodatkowo kopię tych danych trzymamy jako niezależne kopie w innym Data Center
 • 24-godzinne wsparcie techniczne
 • dostęp do konta hostingowego poprzez SSH, które zapewnia możliwość skorzystania między innymi Composera oraz WP-CLI
 • ochronę danych osobowych przy wsparciu RODO
 • dbałość o środowisko dzięki korzystaniu z jedynego w Polsce „zielonego” Centrum Danych Beyond.pl

Technologia w zenbox.pl

Kopia bezpieczeństwa

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Twoich danych – dlatego też co 6 godzin wykonujemy ich kopie. Każda z nich zostaje na serwerze przez 7 dni. Jeśli w piątek przypomnisz sobie, że w poniedziałek skasowałeś przypadkiem jakiś ważny plik – bądź spokojny. Odzyskasz go. Ponadto w Zenbox masz 4 kopie danych: 2 kopie synchronicznie replikowane w chmurze + dwa niezależne backupy, w tym jeden w osobnym fizycznie regionie. Nasze kopie zapasowe obejmują zarówno pliki stron, bazy danych, ale również kopię zapasową skrzynek pocztowych.

Intuicyjny panel Klienta

Dostosowaliśmy panel do Twoich potrzeb. Stworzyliśmy go, łącząc najpopularniejsze rozwiązania w spójną całość. Bez problemu samodzielnie utworzysz konta e-mail, ftp, subdomeny, bazy danych i wiele innych.

Moduły gotowe do uruchomienia

Nasze rozwiązania to najlepsze oprogramowanie na rynku – między innymi ponad dwukrotnie wydajniejszy od Apache serwer LiteSpeed. W celu przyspieszenia działania kluczowych modułów zamontowaliśmy każdy z nich na osobnej maszynie fizycznej.

Pełny spokój

Stały, 24-godzinny monitoring serwerów pod czujnym okiem wykwalifikowanych administratorów zapewnia Ci spokój i swobodę w rozwijaniu Twojej strony internetowej.

Szybka i niezawodna chmura

Korzystamy z ultra szybkich instancji we własnej chmurze internetowej. Każda z jednostek obliczeniowych posiada nie mniej niż 96GB RAM i 20 rdzeni. Dane klientów są utrzymywane w chmurze na dyskach SSD z gamy Enterprise (a nie na dyskach typu “Consumer-Grade” ze sklepów z elektroniką), co daje nam bezpieczeństwo wyższe niż tradycyjne macierze RAID.

Serwery w Polsce

Nie oszczędzamy na kluczowych aspektach funkcjonowania firmy. Nasze serwery ulokowane są Poznaniu w jednym z trzech najbezpieczniejszych Centrów Danych w Europie – w firmie Beyond.pl. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Twoim danym nic nie grozi, a strony wczytują się najszybciej jak to możliwe.

Pomoc BOK przez 24 godzin na dobę

Problem z obsługą konta czy przeniesieniem danych? Biuro Obsługi Klienta czeka na Wasze wiadomości!

14-dniowy okres testowy

Sprawdź nas! Masz 14 dni na testy naszej usługi.

30 dni zenGwarancji 

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to, że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.