Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

649 zł

49za pierwszy rok

Poczta Zenbox

(26)

Jak zablokować dostęp do poczty e-mail dla klientów pocztowych

W zenbox dostęp do poczty e-mail jest możliwy zarówno poprzez naszą aplikację Webmail jak i za pomocą klientów pocztowych zainstalowanych na komputerze lub urządzeniu mobilnym. W przypadku, kiedy korzystasz z poczty e-mail wyłącznie w naszej aplikacji Webmail możesz zwiększyć jej bezpieczeństwo wyłączając dostęp dla pozostałych klientów pocztowych.

Zabezpieczenie 2FA poczty Webmail za pomocą aplikacji

W zenbox domyślnie dostęp do poczty e-mail wymaga podania adresu skrzynki pocztowej oraz hasła. Umożliwiamy jednak uruchomienie dwuetapowej weryfikacji dostępu za pomocą jednorazowych kodów generowanych w aplikacji autoryzującej, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę Twojego konta pocztowego.

Czym różni się RBL od white/black list?

Listy RBL czyli Real-time Blackhole List to strony które posiadają aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje dotyczące podejrzanych serwerów poczty e-mail. Programy pocztowe oraz usługodawcy poczty korzystający z list RBL są w stanie szybko identyfikować oraz odrzucać niebezpieczną pocztę. 

Alias pocztowy

Alias pocztowy jest to adres skrzynki pocztowej, wskazujący na istniejące konto e-mail w obrębie tej samej domeny. Wykorzystywany jest zazwyczaj jako uzupełnienie posiadanego adresu skrzynki pocztowej.

Tożsamości w poczta.zenbox.pl

Tożsamości na skrzynce pocztowej poczta.zenbox.pl służą do wysyłania wiadomości z jednej skrzynki pocztowej ale z różnymi podpisami. Możesz udostępnić skrzynkę pocztową kilku osobom i utworzyć im tożsamości a będą one mogły wysyłać wiadomości i odpowiadać na nie z własnym podpisem.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy