Hosting www

499 zł

99za pierwszy rok

Informacje podstawowe

(29)

Archiwizacja poczty

W przypadku, kiedy potrzebujesz wykonać kopie wiadomości znajdujących się na Twojej skrzynce pocztowej lub jeżeli chcesz przenieść je na lokalne urządzenie, taką operację możesz wykonać w kliencie poczty Thunderbird.

Czym różni się RBL od white/black list?

Listy RBL czyli Real-time Blackhole List to strony które posiadają aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje dotyczące podejrzanych serwerów poczty e-mail. Programy pocztowe oraz usługodawcy poczty korzystający z list RBL są w stanie szybko identyfikować oraz odrzucać niebezpieczną pocztę. 

Alias pocztowy

Alias pocztowy jest to adres skrzynki pocztowej, wskazujący na istniejące konto e-mail w obrębie tej samej domeny. Alias nie może być aktywną, istniejącą skrzynką pocztową. Oznacza to, że nie możemy się do niego zalogować, pobrać lub wysłać z niej wiadomości.

Lista aliasów

Aliasy to funkcjonalność poczty e-mail, która pozwala na wysyłanie w łatwy sposób wiadomości do wielu odbiorców zapisanych na listę z zachowaniem adresu nadawcy. Do aliasu przydzielony jest indywidualny adres e-mail wcześniej zdefiniowany przez użytkownika.

Zarządzenie antyspamem – czarna lista

Czarna lista / BlackList to zbiór stron lub adresów IP oznaczonych jako niechciane. Adresy dodane do czarnej listy są określone jako "niechciane" i nie sa dostarczane do skrzynki pocztowej. Nadawca wiadomości która zostanie odrzucona na podstawie czarnej listy otrzyma powiadomienie o jej odrzuceniu.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy