Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

649 zł

49za pierwszy rok

Pomoc/Baza wiedzy
Informacje podstawowe:

Zarządzanie wielkością skrzynek pocztowych

W celu modyfikacji wielkości skrzynek zaloguj się do swojego Panelu Klienta i sprawdź, jaka przestrzeń na pocztę Ci przysługuje. Możesz to zrobić wybierając w sekcji Paczki pocztowe opcję Rozszerz pocztę – w tej zakładce możesz również rozszerzyć swój Hosting o wybrane parametry powierzchni. W ramach wyświetlonego limitu możesz dowolnie modyfikować powierzchnię wszystkich skrzynek pocztowych znajdujących się na Twoim koncie.

Wykorzystane: to powierzchnia, jaką zajmuje zawartość wszystkich Twoich skrzynek pocztowych
Zarezerwowane: to przypisana powierzchnia dla wszystkich Twoich skrzynek pocztowych. Np. jeśli masz dwie skrzynki, jedną o limicie 5GB a drugą 10GB, wówczas zarezerwowane będzie 15GB
Dostępne: to powierzchnia jaką możesz rozdysponować pomiędzy wszystkie swoje skrzynki pocztowe.

1. Jeśli chcesz zmodyfikować wielkość wybranej skrzynki wystarczy, że udasz się do zakładki Paczki pocztowe i klikniesz w pozycję Konta pocztowe:

2. Następnie wybierzesz domenę, dla której założona jest skrzynka. W kolejnym kroku wybierz skrzynkę, którą chcesz powiększyć a następnie kliknij Edytuj.

3. W nowym okienku zobaczysz suwak, dzięki któremu możesz zmodyfikować powierzchnię skrzynki pocztowej.


Pamiętaj: pojedynczej skrzynce możesz przydzielić całą dostępną przestrzeń w ramach wykupionego hostingu, natomiast najmniejsza możliwa powierzchnia skrzynki to 500MB.