Hosting www

499 zł

99za pierwszy rok

Poczta

(6)

Jak utworzyć nowe konto e-mail?

W tym artykule pomocy przedstawiamy proces dodawania nowej skrzynki pocztowej po stronie usługi hostingowej w Zenbox. Podczas dodawania skrzynki pocztowej możesz określić jej nazwę, hasło dostępowe oraz domyślny rozmiar skrzynki.

Jak dodać skrzynkę pocztową do subdomeny

W tym artykule pomocy przedstawiamy proces dodawania nowej skrzynki pocztowej dla subdomeny po stronie usługi hostingowej w Zenbox. Podczas dodawania skrzynki pocztowej możesz określić jej nazwę, hasło dostępowe oraz domyślny rozmiar skrzynki.

Gdzie znajdę hasło do utworzonej skrzynki e-mail?

Podczas tworzenia konta pocztowego wszystkie hasła zapisywane są w nieodwracalnej, zaszyfrowanej formie i dla utworzonej już skrzynki pocztowej e-mail nie ma możliwości odzyskania hasła. Jeżeli jednak nie pamiętasz hasła do swojej skrzynki pocztowej możesz je w każdej chwili zmienić.

Autoresponder – jak ustawić ?

W ramach poczty w Zenbox zapewniamy możliwość skorzystania z automatycznych odpowiedzi na otrzymywane wiadomości e-mail Funkcja ta jest bardzo przydatna w sytuacji kiedy planujesz urlop i chcesz poinformować o swojej nieobecności potencjalnych nadawców wiadomości.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy