Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

499 zł

49za pierwszy rok

Poczta

(10)

Jak zablokować dostęp do poczty e-mail dla klientów pocztowych

W zenbox dostęp do poczty e-mail jest możliwy zarówno poprzez naszą aplikację Webmail jak i za pomocą klientów pocztowych zainstalowanych na komputerze lub urządzeniu mobilnym. W przypadku, kiedy korzystasz z poczty e-mail wyłącznie w naszej aplikacji Webmail możesz zwiększyć jej bezpieczeństwo wyłączając dostęp dla pozostałych klientów pocztowych.

Zabezpieczenie 2FA poczty Webmail za pomocą aplikacji

W zenbox domyślnie dostęp do poczty e-mail wymaga podania adresu skrzynki pocztowej oraz hasła. Umożliwiamy jednak uruchomienie dwuetapowej weryfikacji dostępu za pomocą jednorazowych kodów generowanych w aplikacji autoryzującej, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę Twojego konta pocztowego.

Jak utworzyć nowe konto e-mail?

W tym artykule pomocy przedstawiamy proces dodawania nowej skrzynki pocztowej po stronie usługi hostingowej w Zenbox. Podczas dodawania skrzynki pocztowej możesz określić jej nazwę, hasło dostępowe oraz domyślny rozmiar skrzynki.

Jak dodać skrzynkę pocztową do subdomeny

W tym artykule pomocy przedstawiamy proces dodawania nowej skrzynki pocztowej dla subdomeny po stronie usługi hostingowej w Zenbox. Podczas dodawania skrzynki pocztowej możesz określić jej nazwę, hasło dostępowe oraz domyślny rozmiar skrzynki.

Gdzie znajdę hasło do utworzonej skrzynki e-mail?

Podczas tworzenia konta pocztowego wszystkie hasła zapisywane są w nieodwracalnej, zaszyfrowanej formie i dla utworzonej już skrzynki pocztowej e-mail nie ma możliwości odzyskania hasła. Jeżeli jednak nie pamiętasz hasła do swojej skrzynki pocztowej możesz je w każdej chwili zmienić.

Autoresponder – jak ustawić?

W ramach poczty w Zenbox zapewniamy możliwość skorzystania z automatycznych odpowiedzi na otrzymywane wiadomości e-mail Funkcja ta jest bardzo przydatna w sytuacji kiedy planujesz urlop i chcesz poinformować o swojej nieobecności potencjalnych nadawców wiadomości.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy