Co u nas?

Ulepszamy, Inspirujemy, Pomagamy

22 września 2023 16:43

Automatyczna aktualizacja WordPressa – jak nią zarządzać?

Regularne aktualizacje wtyczek, motywów i samego WordPressa są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i optymalnej wydajności Twojej strony. Często jednak użytkownicy o nich zapominają lub nie chcą ich wykonywać.

W dzisiejszym wpisie dowiesz się, jak skonfigurować automatyczne aktualizacje w WordPressie, kiedy najlepiej skorzystać z automatycznych aktualizacji i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami, które mogą wystąpić podczas tego procesu.

Zapraszamy do lektury!

Automatyczna aktualizacja WordPressa – jak nią zarządzać?

19 czerwca 2023 14:30

Automatyzacja poczty e-mail dzięki autoresponderowi

Poczta elektroniczna na pozór może wydawać się na pierwszy rzut oka jedną z wielu funkcjonalności współczesnego Internetu, która podatna jest na proces automatyzacji. Bez cienia wątpliwości jest to prawda.

Zapraszam Cię do zapoznania się z nowym artykułem opisującym ułamek mnogości opcji tej usługi, czyli Autoresponder. Co to jest, kiedy go używać, oraz jak możesz go skonfigurować w ramach usług zenbox jak i popularnych na rynku klientów pocztowych.

Zapraszamy do lektury!
Jak uruchomić autoresponder w poczcie e-mail?

16 czerwca 2023 14:59

Wydajny i bezpieczny CDN dzięki QUIC.cloud

Na naszym blogu pojawił się dziś nowy wpis poświęcony zewnętrznej usłudze QUIC.cloud. Usługa jest fajną alternatywną dla popularnego CloudFlare, skierowaną głównie dla użytkowników skryptu WordPress. W artykule wyjaśniamy:

  • Co to jest QUIC.cloud?
  • Jakie przydatne funkcjonalności zapewnia ta usługa?
  • Czym różni się usługa QUIC.cloud od CloudFlare?

Zapraszamy do lektury:

QUIC.cloud – co to jest i jak z niego korzystać?

9 czerwca 2023 23:50

Zalety posiadania poczty e-mail we własnej domenie 

Skrzynka pocztowa jest zdecydowanie obowiązkowym sposobem komunikacji w obecnych czasach. Pozostaje jednak pytanie, gdzie wspomnianą skrzynkę założyć? Z jakiego rozwiązania skorzystać? Czy w przypadku firmowego adresu e-mail warto zainwestować w skrzynkę pocztową założoną we własnej domenie, np. kontakt@domena.pl? Oceń sam!

W dzisiejszym artykule przedstawiamy Ci zalety posiadania poczty e-mail we własnej domenie.

Zapraszamy do lektury!

Zalety posiadania poczty e-mail we własnej domenie

2 czerwca 2023 13:28

Cross-selling i up-selling w e-commerce. Co to jest oraz dlaczego warto?

Prowadzisz sklep internetowy lub zaczynasz swoją przygodę z e-commerce i zastanawiasz się jak zmaksymalizować zyski dla pojedynczego koszyka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

W dzisiejszym artykule przedstawiamy Ci metodę cross-selling oraz up-selling, dzięki którym możesz zwiększyć zyski nawet o 30%.

Zapraszamy do lektury!

Cross-selling i up-selling w e-commerce. Co to jest oraz dlaczego warto?

6 maja 2023 00:11

Jak sprawdzić czy adres Twojej domeny trafił na listy SPAMu?

Prowadząc działalność w Internecie, warto zadbać o wiarygodność swojej domeny, tak aby potencjalni klienci mogli otrzymać Twoje wiadomości szybko i bezproblemowo. Nie ma przecież nic gorszego, kiedy potencjalni klienci informują Cię o braku wyczekiwanej wiadomości lub znalezieniu jej w katalogu SPAM.

W dzisiejszym pokazujemy jak upewnić się, że Twoje wiadomości mailowe nie zostają odbijane od serwerów odbiorców, które korzystają z dostępnych publicznie czarnych list antyspamowych, lub nie trafią do folderu SPAM.

Zapraszamy do lektury!
Jak sprawdzić czy domena trafiła na listę SPAM?

3 lutego 2023 16:45

10 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zrozumieć SEO!

Pozycja Twojej strony internetowej w wyszukiwarkach jest bardzo ważnym elementem prowadzenia działalności. To od niej w dużej mierze zależy to, ile klientów będzie odwiedzać Twoją stronę. Okazuje się, że pozycjonowanie strony wcale nie jest takie straszne.

W dzisiejszym wpisie omawiamy 10 zagadnień, które warto znać przed przystąpieniem do pozycjonowania strony, pomogą Ci one lepiej przygotować się do tego procesu.

Zapraszamy do lektury!
10 zagadnień, które musisz poznać, zanim rozpoczniesz działania SEO

30 stycznia 2023 17:35

Lista 5 wskazówek, które przydadzą się Tobie przed rejestracją domeny internetowej

Wybór domeny internetowej to pierwsza decyzja, jaką podejmujemy chcąc uruchomić swoją stronę internetową. Warto więc, abyś dobrze przemyślał swój wybór nie tylko w kwestii nazwy, jaką będziesz się posługiwać. Szczególnie że domena pozostanie z Tobą przynajmniej przez rok.

W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie 5 wskazówek, na które musi zwrócić uwagę przed rejestracją domeny internetowej.

Zapraszamy do lektury!
Stoisz przed wyborem domeny internetowej? Wykorzystaj te 5 wskazówek, które przygotowaliśmy