Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

499 zł

49za pierwszy rok

Konfiguracja programów pocztowych

(16)

Jak zablokować dostęp do poczty e-mail dla klientów pocztowych

W zenbox dostęp do poczty e-mail jest możliwy zarówno poprzez naszą aplikację Webmail jak i za pomocą klientów pocztowych zainstalowanych na komputerze lub urządzeniu mobilnym. W przypadku, kiedy korzystasz z poczty e-mail wyłącznie w naszej aplikacji Webmail możesz zwiększyć jej bezpieczeństwo wyłączając dostęp dla pozostałych klientów pocztowych.

Konfiguracja Outlooka na iOS

Korzystanie z poczty w ramach posiadanej usługi hostingowej w Zenbox jest możliwe zarówno w ramach dostępnej w przeglądarce internetowej aplikacji webmail na stronie poczta.zenbox.pl jak i z poziomu klienta poczty zainstalowanego na komputerze. W poniższym poradniki przedstawiamy konfigurację programu pocztowego Outlook na iOS

Konfiguracja klienta Opera Mail

orzystanie z poczty w ramach posiadanej usługi hostingowej w Zenbox jest możliwe zarówno w ramach dostępnej w przeglądarce internetowej aplikacji webmail na stronie poczta.zenbox.pl jak i z poziomu klienta poczty zainstalowanego na komputerze. W poniższym poradniki przedstawiamy konfigurację programu pocztowego Opera Mail.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy