Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

499 zł

49za pierwszy rok

MySQL

(18)

Obsługa MySQL 5.6

Wszystkie serwery od s2 do s15 posiadają możliwość wyboru jednej z dwóch wersji MySQL. Serwery od s16 posiadają domyślną wersję MySQL 5.6. Nie ma możliwości zmiany wersji MySQL dla już istniejącej bazy danych.

Istniejący użytkownik baz MySQL

Jeżeli tworzysz nową bazę danych masz możliwość skorzystania z istniejącego użytkownika baz danych. Pamiętaj jednak, iż dla wersji MySQL 5.5 oraz MySQL 5.6 listy użytkowników będą się różniły w zależności od wersji.

Jak utworzyć nową bazę danych?

Jeżeli chcesz utworzyć nową bazę danych, możesz dokonać tego w swoim panelu Klienckim. Gdy proces tworzenia bazy zakończy się, pojawią się wszelkie niezbędne informacje do połączenia z nową bazą konieczne do konfiguracji.

Naprawianie uszkodzonej tabeli

Jeżeli masz problem ze strukturą bazy danych, w pierwszej kolejności powinieneś dokonać naprawy uszkodzonej tabeli. Aby tego dokonać, zaloguj się do swojego panelu Klienckiego i przejdź do panelu phpMyAdmin.

Jak zmienić hasło użytkownika do bazy danych?

Jeżeli chcesz zmienić hasło do istniejącej bazy danych zaloguj się do swojego panelu Klienckiego. Po wykonaniu zmiany hasła dla użytkownika bazy danych, dokonaj również aktualizacji ustawień połączenia z bazą danych w pliku konfiguracyjnym strony internetowej.

1317 – Query execution was interrupted

Jeżeli otrzymujesz błąd mySQL 1317 - Query execution was interrupted, a potrzebujesz, by chwilowo dokonać zwiększenia limitu czasu wykonania zapytania, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu jego zwiększenia.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy