Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

649 zł

49za pierwszy rok

Konfiguracja

(8)

Jak utworzyć przekierowanie na HTTPS z poziomu Panelu Klienta dla stron w WordPress?

Jeżeli chcesz, aby Twoja strona wyświetlała się w przeglądarkach jako zabezpieczona konieczne jest nie tylko zainstalowanie certyfikatu SSL, ale również odpowiednia konfiguracja strony do wyświetlania po https. W przypadku stron utworzonych w WordPress, jest możliwość wykonania automatycznie takiej konfiguracji z poziomu Panelu Klienta zenbox.  1. Zaloguj się do swojego Panelu Klienta a następnie z bocznego […]

Jak uruchomić SSL w PrestaShop

Zakup instalacja bezpłatnego Let’s Encrypt nie wystarczy, aby strona wyświetlała się jako zabezpieczona. Dowiedz się co należy zrobić po instalacji certyfikatu SSL, aby po otwarciu strony wyświetlała się kłódka, która oznacza, że strona jest prawidłowo zabezpieczona.

Mixed Content w WordPress

Jeżeli pomimo uruchomienia certyfikatu i poprawnej konfiguracji według naszej instrukcji, Twoja strona nadal nie wyświetla się jako zabezpieczona, oznacza to, że prawdopodobnie masz do czynienia z mixed content na swojej stronie.

Jak włączyć https w Joomla!

Zakup certyfikatu SSL lub instalacja bezpłatnego Let’s Encrypt nie wystarczy, aby strona wyświetlała się jako zabezpieczona. Dowiedz się, co należy zrobić po instalacji certyfikatu SSL, aby po otwarciu strony wyświetlała się kłódka, która oznacza, że strona jest prawidłowo zabezpieczona.

Wysyłanie zgłoszenia...

Masz pytania?

Napisz do nas i przekonaj się, jak
skuteczni i szybcy są nasi Mnisi

zenGwarancja

Dajemy każdemu Klientowi 30 dni gwarancji na to,
że pokocha naszą zaangażowaną i błyskawiczną
Obsługę Klienta. Jeśli nie – zwrócimy Ci pieniądze.

Dni gwarancji
zwrotu pieniędzy