Przetestuj nasz hosting
bezpłatnie przez 14 dni.

Hosting www

499 zł

49za pierwszy rok

Pomoc/Baza wiedzy
WordPress:

Nie można wgrać zdjęć/plików w wordpress

W przypadku, gdy masz problem z wyświetlaniem grafik na stronie lub z ich wgraniem na stronę za pomocą narzędzia Media w WordPress, konieczne jest zweryfikowanie aktualnej ścieżki dla wysyłanych plików na serwer.

Powyższe problemy zazwyczaj mają miejsce po migracji strony do Zenbox lub zmianie domeny, z której korzystała strona na inną. W celu rozwiązania problemu, zaloguj się do swojej strony WordPress, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

1. Po zalogowaniu do WordPress przejdź do menu Ustawienia, a następnie wybierz pozycję Media.

2. W wyświetlonych ustawieniach sprawdź, czy w sekcji Wysyłanie plików na serwer, nie została podana stara ścieżka kierująca do katalogu po stronie starego serwera lub starej domeny.

3. Jeżeli wprowadzone dane nie są prawidłowe, usuń zawartość pola Przechowuj wysłane pliki w katalogu, a następnie zapisz zmiany przyciskiem Zapisz zmiany.

Uwaga: Jeżeli korzystasz z wtyczki odpowiedzialnej za obsługę cache na stronie, pamiętaj, aby po wprowadzonych zmianach usunąć pamięć podręczną cache na stronie. W przypadku, gdy nadal notujesz problemy z wyświetlaniem grafik, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.