Aktualności

Rabaty dla nowych i istniejących klientów!

Rabaty dla nowych i istniejących klientów!

Poniedziałek, początek tygodnia, mam nadzieję, że będzie udany. My chcielibyśmy się do tego przyczynić. Przygotowaliśmy rabaty dla nowych, ale także istniejących klientów – tak jak zresztą obiecywaliśmy jakiś czas temu.

Od dzisiaj od godziny 8:00 do jutra do 22:00 ceny wszystkich nowych usług hostingowych wykupowanych na rok opuściliśmy o 30%, więc nasz najwyższy pakiet kosztuje w tym momencie zaledwie 490 zł zamiast 700 zł. To idealny czas na przejście do nas od konkurencji, ponieważ przenosinami stron na nasze serwery zajmujemy się sami. Szczegółowy poradnik migracji znajduje się tutaj.

Przejdźmy teraz do tego, na co wielu z Was czekało, czyli do promocji dla obecnych Klientów. Każdy, kto przedłuży usługę o rok, otrzyma 10% rabatu. Wystarczy do 20 sierpnia zgłosić się do Biura Obsługi Klienta i w temacie wiadomości wpisać – “Przedłużam usługę o rok”. Nasi mnisi przygotują fakturę z obniżoną kwotą. Pozostaje tylko cieszyć się dużo niższą ceną.

Bardzo prosimy również o przekazanie informacji o rabacie na nowe usługi swoim znajomym. Wystarczy, że zamieścicie na Facebooku, Twitterze lub innym serwisie link do zenbox.pl i napiszecie “30% taniej” lub po prostu klikniecie “Lubię to!” pod tym wpisem. Będziemy wdzięczni. Miłego dnia i do następnego razu!