BLOG
Aktualności - 23 listopada 2012 0:29 Autor: root

200 000 majsterkowiczów!

Kiedy tworzyliśmy listę osób, które chcielibyśmy zaprosić do testowania zenboxa, zwracaliśmy uwagę na dwie rzeczy: pierwszą była znajomość hostingu jako specyficznej usługi (i nie chodziło nam tu wcale o zebranie tylko wąskiego grona ekspertów – w końcu każdemu z was może się kiedyś przydać własne miejsce w sieci), a drugą – dociekliwość, ciekawość nowych doznań.

Jasne było zatem, że musimy zaprosić majsterkowicza, który nie tylko wejdzie do środka serwisu i go przejrzy na prawo i lewo, ale również później zdystansuje się i powie, jakby to widział laik. Takich majsterkowiczów towarzyszy nam obecnie wielu i to właśnie dzięki nim ostatnie tygodnie były pełne nie tylko wytężonej pracy nad usprawnianiem rzeczy mniej i bardziej oczywistych, ale również zbierania wielu innych, ciekawych informacji (o tym jednak niedługo, w innym wpisie).

Oczywisty członek ekipy testerów? Łukasz Więcek, założyciel serwisu majsterkowo.pl z lepszym wynikiem niż Perfekcyjna Pani Domu – jego porady wykorzystywane są już ponad 200 000 razy miesięcznie!

Łukasz – gratulacje! W dobie wymienialnych urządzeń zaraz po okresie gwarancji pokazujesz, że można w na pozór zużyte przedmioty codziennego użytku można tchnąć nowe, czasem niespodziewane życie (a mi osobiście teleskopowy chwytak magnetyczny na klucze bardzo pomógł, bo fruwają one po całym mieszkaniu ;)). Móc tworzyć to, co się lubi i dzielić się tym z innymi to naprawdę wspaniała rzecz – życzymy Ci milionów kolejnych gości!

Autor:

root

Może ci się spodobać również

WordPress - 13 września 2022 13:11

Czat na stronie internetowej – jak uruchomić Live Chat w WordPress?

Czat na stronie internetowej pozwala na sprawny i szybki kontakt z klientem. Dzięki niemu odwiedzający Twoją stronę może w szybki sposób otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania bez konieczności wypełniania formularza kontaktowego. W dzisiejszym artykule pokażemy Tobie jak skonfigurować taki czat na Twojej stronie WordPress.

Więcej →

Porady - 26 sierpnia 2022 9:50

Jak utworzyć kopię zapasową WordPress?

W Zenbox kopie zapasowe są wykonywane automatycznie 4 razy dziennie i utrzymywane przez 7 dni. Gdy Twoja strona ulegnie awarii, możesz przywrócić kopię plików i/lub bazy danych w Panelu Klienta. Co jednak w sytuacji, jeśli do awarii doszło więcej niż 7 dni temu?

Więcej →

otrzymany na skrzynkę newsletter
Porady - 22 sierpnia 2022 10:50

Newsletter na stronie? Wszystko co musisz wiedzieć w jednym miejscu!

Newsletter jest jedną z form reklamy z której możesz skorzystać prowadząc swoją stronę lub sklep w Internecie. Na ogół w Internecie dostępne metody reklamowe wymagają skorzystania z dodatkowych środków finansowych, przykładowo kampanie w Google czy na Facebooku, jednak w ramach nowego artykułu przybliżę Ci rozwiązanie zupełnie darmowe i bardzo proste do wdrożenia.

Więcej →