Aktualności

Zenbox.pl umożliwia Klientom bezpośredni kontakt z zarządem

Zenbox.pl umożliwia Klientom bezpośredni kontakt z zarządem

Zenbox.pl jako pierwszy hostingodawca w Polsce wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu Klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z zarządem w przypadku niezadowolenia z obsługi Klienta lub z ogólnego działania usług, a także w celu zasugerowania pewnych rozwiązań.

Panic button, bo tak nazywana jest ta forma kontaktu, to część panelu Klienta, do której dostęp mają wszyscy Klienci. Dzięki temu będą mogli skontaktować się bezpośrednio z zarządem w skrajnych przypadkach, kiedy będą niezadowoleni z obsługi lub z ogólnego działania usług. Ze swojej strony liczymy również na wiele konstruktywnych uwag i sugestii, ponieważ cały czas chcemy się rozwijać.

panicbuttont1

Jest to innowacja na rynku usług hostingowych, dzięki której poirytowani Klienci będą mogli dotrzeć bezpośrednio do zarządu. Według informacji przekazywanych nam przez byłych Klientów home.pl czy nazwa.pl, w tych firmach można liczyć na kontakt wyłącznie z biurem obsługi Klienta, co powoduje, że wyższy management nie zawsze otrzymuje bieżące informacje o bolączkach konsumentów. Nasz zarząd od dzisiaj będzie bezpośrednio angażował się w problemy wszystkich Klientów, bez wyjątku.

Bartosz Gadzimski, prezes spółki FBB, która jest właścicielem zenbox.pl, o samym pomyśle mówi tak:

Kiedy wraz ze wspólnikiem, Tomkiem Fiedorukiem, tworzyliśmy zenbox.pl, to już na początku ustaliliśmy, że obsługa Klienta w naszej firmie musi stać na najwyższym poziomie. Panic button jest pewnego rodzaju zwieńczeniem tych zamiarów. Ze swojej strony mogę obiecać, że wszystkie maile skierowane do zarządu będą potraktowane poważnie.