BLOG
Aktualności - 30 października 2012 17:09 Autor: root

Przedstawiamy… zenbox

Za górami, za lasami, w czeluściach Internetu pojawiła się strona zenbox.pl. Być może niektórzy z Was trafili na nią, widząc coś takiego:

To „wkrótce” przełożyło się na to, iż pracowaliśmy dniami i nocami nad dostarczeniem Wam najlepszej na rynku usługi. I w końcu weszliśmy w ten etap, w którym możemy podzielić się efektem naszej pracy – zenboxem.

Dziś rozpoczęliśmy etap zamkniętych betatestów. Zaprosiliśmy do nich wielu różnych ludzi – łącznie kilkadziesiąt osób. Są wśród nich osoby zajmujące się na co dzień bardzo różnymi rzeczami. Uwagi i sugestie tych osób pomogą usprawnić zenbox, by zapewnić jak najlepszą usługę skierowaną do każdego, kto chce być spokojny o swoją stronę. Do Was.

Zenbox to hosting o założeniach rewolucyjnych – jednak zanim ogłosimy rewolucję, chcemy Was jeszcze trochę potrzymać w niepewności. Jednak kto wie? Przez najbliższe dwa tygodnie o kilku ciekawostkach dowiecie się bezpośrednio od nas na blogu. Niektóre informacje na temat zenboxa ukryjemy tu i ówdzie. A może sami dowiecie się czegoś od naszych testerów? Uważnie obserwujcie, bo naprawdę warto. Zapraszamy do pozostania z nami – już wkrótce otworzymy zenbox dla wszystkich – nasz nowy hosting pokaże się Wam w pełnej krasie!

A tymczasem możecie śledzić nas na Facebooku (co logiczne), na Twitterze (co również logiczne) i na Google+ (bo jak mogłoby nas tam nie być? :)).

Autor:

root

Może ci się spodobać również

WordPress - 13 września 2022 13:11

Czat na stronie internetowej – jak uruchomić Live Chat w WordPress?

Czat na stronie internetowej pozwala na sprawny i szybki kontakt z klientem. Dzięki niemu odwiedzający Twoją stronę może w szybki sposób otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania bez konieczności wypełniania formularza kontaktowego. W dzisiejszym artykule pokażemy Tobie jak skonfigurować taki czat na Twojej stronie WordPress.

Więcej →

Porady - 26 sierpnia 2022 9:50

Jak utworzyć kopię zapasową WordPress?

W Zenbox kopie zapasowe są wykonywane automatycznie 4 razy dziennie i utrzymywane przez 7 dni. Gdy Twoja strona ulegnie awarii, możesz przywrócić kopię plików i/lub bazy danych w Panelu Klienta. Co jednak w sytuacji, jeśli do awarii doszło więcej niż 7 dni temu?

Więcej →

otrzymany na skrzynkę newsletter
Porady - 22 sierpnia 2022 10:50

Newsletter na stronie? Wszystko co musisz wiedzieć w jednym miejscu!

Newsletter jest jedną z form reklamy z której możesz skorzystać prowadząc swoją stronę lub sklep w Internecie. Na ogół w Internecie dostępne metody reklamowe wymagają skorzystania z dodatkowych środków finansowych, przykładowo kampanie w Google czy na Facebooku, jednak w ramach nowego artykułu przybliżę Ci rozwiązanie zupełnie darmowe i bardzo proste do wdrożenia.

Więcej →