Aktualności

Ogromny atak Brute Force skierowany w WordPress – Zenbox bezpieczny.

W dniu wczorajszym doszło do ogromnego ataku, wg. informacji płynących z WordFence. Ofiarami ataków Brute Force mogło stać się nawet 14 milionów serwisów bazujących na WordPress. W przeciągu zaledwie jednej godziny, notowano nawet 190 tysięcy ataków na serwisy oparte o WP. Atak więc był niesamowicie rozproszony, prowadząc do opłakanych skutków u wielu dostawców.

Dla klientów Zenbox mamy jednak pozytywną informację. Nasze systemy bezpieczeństwa poradziły sobie bez żadnych problemów z tą anomalią, przez co w żaden sposób nie byli Państwo narażeni na negatywne skutki tego ataku. Zenbox poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa dlatego też rozwój naszej infrastruktury zawsze idzie w parze z rozwojem technologicznym zabezpieczeń przed niebezpiecznymi incydentami.

Oczywiście nie spoczywamy na laurach, dokładnie analizując każdą niebezpieczną sytuację w internecie i wyciągając wnioski na przyszłość. Dzięki temu potrafimy reagować w szybki i skuteczny sposób na zagrożenia, które czyhają na naszych klientów.

Szukasz bezpiecznego dostawcy? Wybierz Zenbox w promocji świątecznej -20%!