Aktualności

Najlepszy program partnerski tylko w hostingu zenbox.pl

Najlepszy program partnerski tylko w hostingu zenbox.pl

Jak stworzyć najlepszy program partnerski w Polsce? Długo się nad tym zastanawialiśmy i postanowiliśmy zrobić go zgodnie z zasadami obowiązującymi w zenbox.pl: wszystko musi być jasne, transparentne, proste w działaniu, bez zapisów drobnym druczkiem. 

Program Partnerski Zenbox.pl

Od wczoraj logując się do panelu sterowania w Zenbox zauważyliście pewną zmianę: pojawił się w nim fioletowy baner z sympatyczną świnką-skarbonką oraz napisem: “Czy wiesz, że możesz zarabiać z Zenbox? Dołącz do programu partnerskiego”. To oznacza, że od teraz możecie zarabiać na polecaniu naszych usług swoim znajomym lub klientom. Nasz program partnerski już jest dostępny!.

Jednym z głównych źródeł informacji o naszych usługach jest poczta pantoflowa. Nasi zadowoleni klienci polecają nas swoim znajomym, a ci, po sprawdzeniu tego jak działamy, polecają nas dalej. Jesteśmy z tego szalenie dumni, bo to oznacza, że robimy, to co do nas należy bardzo dobrze.

Chcemy się Wam zrewanżować za takie zaufanie i dlatego uruchomiliśmy najlepszy program partnerski. Od teraz wystarczy, że osoba, której polecacie nasze usługi hostingowe albo certyfikaty SSL, skorzysta z Waszego linku i opłaci hosting, aby na Wasze konto wpłynęło 20 proc. od wartości netto tej kwoty. To nie wszystko. Za rok, gdy przyjdzie czas na ponowne opłacenie naszych usług i Wasz znajomy zostanie z nami – na Wasze konto znowu wpłynie 20 proc. tej kwoty. I za rok, i za rok, i za rok…

To wszystko. Jedyne co musisz zrobić, to polecić nas swoim znajomym. My zrobimy wszystko, aby Ci znajomi zostali z nami jak najdłużej.

Czy to się opłaca?

Przeprowadźmy małą symulację. Przyprowadzając do nas dwóch znajomych w styczniu 2021 roku, gdy obowiązuje promocja za 99 zł brutto za Hosting Firma 10k, otrzymasz na swoje konto 32 zł. Już za rok, gdy Twoi znajomi odnowią te hostingi w regularnej cenie 399 zł netto, na Twoje konto trafi prawie 130 zł. To samo stanie się po dwóch latach, trzech, itd. Tak długo jak Twoi znajomi zostaną z nami.

Te pieniądze możesz wypłacić albo pokryć z nich swoje zobowiązania za usługi w zenbox.pl. Łatwo policzyć, że polecając nas zaledwie sześciu znajomym, po roku nie musisz już płacić nic za nasz hosting.  

W ramach testów sprawdziliśmy, że Program Partnerski zenbox.pl może być nawet okazją do stworzenia sobie dodatkowego, całkiem sporego, stałego strumienia dochodów nie wymagającego praktycznie żadnych nakładów pracy. W tym przypadku świetnie się sprawdza w agencjach reklamowych lub na blogach. 

Jak to zrobić?

To proste. Przejdź do Panelu Klienta oraz skopiuj swój link polecający. Wyślij go osobom, którym chcesz polecić nasze usługi albo umieść na swojej stronie. Od tego momentu prowizje za usługi zakupione z Twojego linku zostaną automatycznie doliczone do Twojego konta.

Każdy polecony przez Ciebie klient oznacza 20 proc. od każdej jego płatności netto za usługi hostingowe oraz certyfikaty SSL. Będziemy Ci płacić tak długo, jak długo będzie naszym klientem.

Szczegóły działania programu partnerskiego znajdziesz pod adresem:

https://zenbox.pl/polecam

Jeżeli masz dodatkowe pytania, nasz BOK jest do Twojej dyspozycji.