Hosting www

499 zł

99za pierwszy rok

Pomoc/Baza wiedzy
Program Partnerski:

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Do Programu Partnerskiego w Zenbox może dołączyć każdy Klient, zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Aby dołączyć do Programu Partnerskiego należy posiadać przynajmniej jedną aktywną usługę zakupioną w Zenbox – hosting, domenę lub certyfikat SSL.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Programu Partnerskiego wykonaj poniższe kroki:

1. Zaloguj się do Panelu Klienta, oraz kliknij w widoczny po zalogowaniu baner informujący o możliwości dołączenia do Programu Partnerskiego.

2. W kolejnym etapie zapoznaj się z przygotowanym Regulaminem Programu Partnerskiego oraz zaakceptuj go. Następnie kliknij na przycisk Dołączam do programu partnerskiego.

3. Po akceptacji Regulaminu uzyskasz dostęp do panelu zarządzania Twoim kontem Partnera. Zawiera on wszystkie statystyki, informacje dotyczące poleconych osób oraz usług, a także Twój unikatowy link polecający, którym możesz podzielić się ze swoimi Klientami lub znajomymi.

4. Podczas kolejnej wizyty w Panelu Klienta zostanie wyświetlony baner zawierający informacją o aktualnym stanie konta w Programie Partnerskim. Klikając na niego zostaniesz przeniesiony do panelu zarządzania kontem partnerskim.