O firmie zenbox.pl

  • 14-dniowy okres próbny
  • gwarancja zwrotu pieniędzy do 30 dni
  • najlepsza obsługa klienta 24h na dobę

O firmie

Chcemy pokazać, że przyszłość rynku nie leży w typowych usługach typu shared, cloud czy managed, a w nowym podejściu do systemu rozliczeń kosztów. To ułatwia Wam wybór usługi pod kątem Waszych oczekiwań.

Obecne założenia, które są realizowane na rynku od blisko dwóch dekad, nie idą z duchem czasu i zmian w podejściu do projektowania serwisów internetowych.

Jesteśmy prekursorami, ewangelistami nowej epoki hostingu serwisów internetowych.

Nasza oferta jest konkurencyjna. Wyróżnia się na tle innych - szablonowych i przestarzałych - innowacyjnymi modułami połączonymi z najwyższą jakością oraz dbałością o Ciebie i Twoją stronę.

Dlaczego warto wybrać nas? To proste! Oferujemy:

Technologia w zenbox.pl

Kopia bezpieczeństwa

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Twoich danych - dlatego też co 6 godzin wykonujemy ich kopie. Każda z nich zostaje na serwerze przez 7 dni. Jeśli w piątek przypomnisz sobie, że w poniedziałek skasowałeś przypadkiem jakiś ważny plik - bądź spokojny. Odzyskasz go.

Szybka i niezawodna chmura

Korzystamy z ultra szybkich instancji we własnej chmurze internetowej. Każda z jednostek obliczeniowych posiada nie mniej niż 96GB RAM i 20 rdzeni. Dane klientów są utrzymywane na dyskach SSD w chmurze, co daje nam bezpieczeństwo wyższe niż tradycyjne macierze RAID.

Intuicyjny panel Klienta

Dostosowaliśmy panel do Twoich potrzeb. Stworzyliśmy go, łącząc najpopularniejsze rozwiązania w spójną całość. Bez problemu samodzielnie utworzysz konta e-mail, ftp, subdomeny, bazy danych i wiele innych.

Serwery w Polsce

Nie oszczędzamy na kluczowych aspektach funkcjonowania firmy. Nasze serwery ulokowane są w Warszawie i Poznaniu. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Twoim danym nic nie grozi, a strony wczytują się najszybciej jak to możliwe.

Moduły gotowe do uruchomienia

Nasze rozwiązania to najlepsze oprogramowanie na rynku - między innymi ponad dwukrotnie wydajniejszy od Apache serwer LiteSpeed. W celu przyspieszenia działania kluczowych modułów zamontowaliśmy każdy z nich na osobnej maszynie fizycznej.

Pełny spokój

Stały, 24-godzinny monitoring serwerów pod czujnym okiem wykwalifikowanych administratorów zapewnia Ci spokój i swobodę w rozwijaniu Twojej strony internetowej.

Pomoc techniczna

Problem z obsługą konta czy przeniesieniem danych? Biuro Obsługi Klienta czeka na Wasze wiadomości!

14-dniowy okres testowy

Sprawdź nas! Masz 14 dni na testy naszej usługi.

Pytania? Wątpliwości?

Załóż konto i przez 14 dni korzystaj za darmo, jeśli masz pytania napisz do BOK, a otrzymasz informacje o darmowej migracji czy akcjach promocyjnych.

Rozpocznij darmowy
okres próbny

Rekrutujemy!