Dane osobowe

Hosting zgodny z GIODO

Coraz częściej mówi się o nadmiarze danych osobowych przepływających przez internet. Dlatego kwestia bezpieczeństwa tych danych jest dla nas bardzo ważna.

W związku z tym oferujemy naszym Klientom hosting zgodny z wytycznymi GIODO, dzięki podpisaniu umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych podczas zakupu każdego produktu. Przetwarzanie przez nas danych osobowych odbywa się we współpracy z ekspertami oraz zgodnie z wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzanie danych osobowych przez zenbox.pl jest w pełni zgodne z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych.

W celu podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Informujemy, że usługa ta jest całkowicie bezpłatna.

Przetwarzanie danych osobowych wspierane jest przez specjalistów z firmy PIN Consulting - zgodnosc.pl

pin - logo

Zdecydowany? Kup swój nowy hosting lub skontaktuj się z BOKiem.
Pamiętaj! Masz 14 dni darmowego okresu testowego na sprawdzenia konta.
Zenbox poleciłbym zawsze i każdemu.
Tomasz Machała - Grupa naTemat
zenbox.pl to pierwszy serwer hostingowy, o którym zapomnieliśmy, że istnieje.
Kamil Rusjan - D-Link Polska
Jeśli chodzi o hosting nie widzę teraz innego wyboru niż zenbox.pl.
Paweł Lipiec - Founder Hubro
Zenbox.pl to absurdalnie wręcz dobra obsługa klienta.
Borys Musielak - Co-founder ReaktorWarsaw
do góry