Rozliczanie usługi

Dlaczego Unikalni Użytkownicy to najlepszy przelicznik

Zdecydowaliśmy się na rewolucyjne rozliczanie naszej oferty.

Tworząc strony, nie musisz się martwić, jak oszczędzać na funkcjonalności, aby nie generować zbyt dużego transferu, ani nie zajmować zbyt dużej powierzchni dyskowej. Tym zajmiemy się my.

Rozliczamy się na podstawie realnych wartości, które przekładają się na sukces i rozwój Twojego projektu.

Unikalni Użytkownicy

Nasza usługa rozwija się wraz ze wzrostem ruchu Twojego przedsięwzięcia. To my zajmujemy się równoważeniem obciążenia. Nie musisz przejmować się ani transferem, ani zajmowaną powierzchnią.

1 UU rozliczany jest w skali miesiąca. Przykładowo ktoś wejdzie na Twoją stronę, po kilku dniach wejdzie ponownie i tak znowu, i znowu - a my nadal rozliczamy to jako jednego unikalnego użytkownika w skali miesiąca.

Operowanie na jednostkach unikalnych użytkowników daje zarówno nam, jak i naszym Klientom pełną przejrzystość oferowanej usługi.

Chcesz przenieść swoją stronę internetową do nas? Bez problemu dobierzesz odpowiedni pakiet, bez zbędnego zastanawiania się nad skomplikowanymi parametrami serwera czy jego rodzajem.

Postanowiliśmy zliczać w pakiecie jedynie realne wartości, które zostaną wygenerowane przez odwiedzających. Nie wliczamy ruchu robotów sieciowych/wyszukiwarek. Ze zliczania wykluczamy także popularny serwis Wykop.pl. Dzięki temu nie ponosicie dodatkowych kosztów.

Co istotne, każdy Klient widzi, w jaki sposób jest rozliczany. Do każdego konta dołączane są zintegrowane statystyki - zenStats - na podstawie których wyliczany jest rzeczywisty ruch na stronie.

Do każdego planu dodajemy również jednorazowo bonusowy pakiet w wysokości dwukrotnej liczby unikalnych użytkowników wybranego pakietu. Jeżeli zdecydujesz się na plan zenbox 25k z 25 000 unikalnych użytkowników - bonus wyniesie aż 50 000 UU.

Bonus aktywowany jest w momencie, w którym przekroczysz swój plan, czyli np. dla planu zenbox 25k bonus uruchamiany jest po przekroczeniu 25 000 UU odwiedzających Twoją stronę w ciągu miesiąca. Nasze rozwiązanie pomoże Ci zdecydować, czy migrujesz na wyższy plan, ale jest także odpowiedzią na chwilowe wzrosty popularności strony, np. w okresie świątecznym.

Zdecydowany? Kup swój nowy hosting lub skontaktuj się z BOKiem.
Pamiętaj! Masz 14 dni darmowego okresu testowego na sprawdzenia konta.
Zenbox poleciłbym zawsze i każdemu.
Tomasz Machała - Grupa naTemat
zenbox.pl to pierwszy serwer hostingowy, o którym zapomnieliśmy, że istnieje.
Kamil Rusjan - D-Link Polska
Jeśli chodzi o hosting nie widzę teraz innego wyboru niż zenbox.pl.
Paweł Lipiec - Founder Hubro
Zenbox.pl to absurdalnie wręcz dobra obsługa klienta.
Borys Musielak - Co-founder ReaktorWarsaw
do góry